Proefliggen?

Wilt u het verschil voelen tussen verschillende soorten matrassen? Kom dan proefliggen in onze mobiele slaapstudio. De komende tijd vindt u ons hier.





Proefliggen op een van onze Dröm Maatwerkmatrassen

 

 

Wij zijn in 2020 aanwezig op de volgende beurzen:

 

21 maart 2020 Pauw Recreatie (Kampeer/Wandeldagen) www.pauwrecreatie.nl
28 en 29 maart 2020 Jan Krul Caravans (40 jaar Jubileumshow) www.jankrul.nl
7 t/m 11 oktober 2019 Kampeer en Caravan Jaarbeurs www.kampeerencaravanjaarbeurs.nl

 

Voor een uitgebreid slaapadvies en proefliggen kunt u het hele jaar door terecht bij één van onze >Dealers<.



Maatwerkmatrassen.nl  was al eerder bij:

Almere, Cannenburg Caravans en Campers www.cannenburg.nl
Rosmalen, Witoma www.witoma.nl
Rucphen, De Vossenhoek   www.vossenhoek.com
Zoetermeer, Caravancentrum van der Slik www.vanderslik-caravans.nl
Groningen, Recreama    www.recreama.nl
Asten, Caravanworld Vinken    www.vinkencaravans.nl
Molenschot, Linberg Caravans    www.linberg.nl
Hattum, De Jong Caravans    www.dejongcaravans.nl
Borculo, Bruggink Cravans    www.brugginkcaravans.nl
Heinenoord, Campolife    www.campolife.nl
Raamsdonksveer, Ad Dekker Recreatie www.addekker.nl
Utrecht, Kampeer en Caravan Jaarbeurs www.kampeerencaravanjaarbeurs.nl
Weteringbrug, van der Vliet Recreatie www.vdvliet-recreatie.nl
Purmerend, Caravancentrum Waterland www.caravancentrumwaterland.nl
Lochem, Holidaysport www.holidaysport.nl
Heerhugowaard, Mijts Caravans www.mijtscaravans.nl
Duiven, Liemers Caravans www.liemerscaravans.nl
Heerhugowaard, Pauw Recreatie www.pauwrecreatie.nl
De Zilk, Kampeercentrum de Jong www.kampeercentrumdejong.nl
Delft Duijndam Caravans www.ddcaravans.nl
Zeist, Erica Recreatie www.erica-recreatie.nl
Hoogeveen, Reinders Rekreatie www.reinders-rekreatie.nl
Hengelo, Jan Krul Caravans www.jankrul.nl