Proefliggen?

Wilt u het verschil voelen tussen verschillende soorten matrassen? Kom dan proefliggen in onze mobiele slaapstudio. De komende tijd vindt u ons hier.





Mobiele Slaapstudio

De agenda van de Mobiele Slaapstudio-on-tour ziet er als volgt uit:


Slaapstudio-On-Tour 2019

17 t/m 22 januari 2019 Caravana  www.caravana.eu
24 maart 2019 Pauw Recreatie (Kampeer/Wandeldagen) www.pauwrecreatie.nl
30 en 31 maart 2019 Jan Krul Caravans (Voorjaarsshow) www.jankrul.nl
6 april 2019 Van der Vliet Recreatie (LenteEvenement)  www.vdvliet-recreatie.nl
9 t/m 13 oktober 2019 Kampeer en Caravan Jaarbeurs www.kampeerencaravanjaarbeurs.nl

 

Is de mobiele slaapstudio niet bij u in de buurt of komt de datum niet uit? Voor een uitgebreid slaapadvies en proefliggen kunt u het hele jaar door terecht bij één van onze >Dealers<.



De Slaapstudio-On-Tour was al eerder bij:



Roosendaal, Mobiledrome www.mobiledrome.nl
Rosmalen, Witoma www.witoma.nl
Rucphen, De Vossenhoek   www.vossenhoek.com
Zoetermeer, Caravancentrum van der Slik www.vanderslik-caravans.nl
Groningen, Recreama    www.recreama.nl
Asten, Caravanworld Vinken    www.vinkencaravans.nl
Molenschot, Linberg Caravans    www.linberg.nl
Hattum, De Jong Caravans    www.dejongcaravans.nl
Borculo, Bruggink Cravans    www.brugginkcaravans.nl
Heinenoord, Campolife    www.campolife.nl
Raamsdonksveer, Ad Dekker Recreatie www.addekker.nl
Utrecht, Kampeer en Caravan Jaarbeurs www.kampeerencaravanjaarbeurs.nl
Weteringbrug, van der Vliet Recreatie www.vdvliet-recreatie.nl
Purmerend, Caravancentrum Waterland www.caravancentrumwaterland.nl
Lochem, Holidaysport www.holidaysport.nl
Heerhugowaard, Mijts Caravans www.mijtscaravans.nl
Duiven, Liemers Caravans www.liemerscaravans.nl
Heerhugowaard, Pauw Recreatie www.pauwrecreatie.nl
De Zilk, Kampeercentrum de Jong www.kampeercentrumdejong.nl
Delft Duijndam Caravans www.ddcaravans.nl
Zeist, Erica Recreatie www.erica-recreatie.nl
Hoogeveen, Reinders Rekreatie www.reinders-rekreatie.nl
Hengelo, Jan Krul Caravans www.jankrul.nl